Neomezený přístup k předtočeným lekcím... celý měsíc!

JAK NA TO?

"Video On Demand"

Můžeš si vybrat ze dvou variant:

1. Měsíční předplatné za 250 Kč (cca 10 EUR) za neomezený přístup ke všem uloženým Zumba® lekcím! (Playlisty tady) Přehrávat si můžeš kdykoli cokoli.

(Pusť si jakékoli video, 2x za sebou nebo všechny nebo jen část a zbytek zítra, jednu písničku 3x dokola... kdy chceš a kolikrát chceš, zastav si ho, vrať, posuň, pusť celé znovu nebo půlku jiného atd.). Měsíc = 30/31 dní od první platby.

nebo

2. Jednorázová platba 50 Kč (cca 2 EUR) za jeden přístup k jedné předtočené Zumba® lekci. K dispozici kdykoli.

- POKRAČUJ -

Vybírám si variantu


Měsíční předplatné 

na všechna videa

Klikni ZDE

Pokud máš už koupeno, vždy jen klikni a obsah se ti spustí


Jedno předtočené video

č. 1  ZDE (45 min) nebo č. 2 ZDE (56 min) nebo 

č. 3 ZDE (60 min) nebo č. 4 ZDE (58 min) nebo

č. 5 ZDE (58 min) nebo č. 6 ZDE (58 min) NOVINKY!

zkus vše, co trénovaly kočky z kurzu Zumba® Kids - pohromadě ZDE (53 min)

Poslední lekce je pro větší slečny (nebo dospěláky samozřejmě), pro maličké z kurzu Zumba® Kids jr. (junior), tedy 4-7 let, mám třeba pro připomenutí a skotačení nahrávku Chihuahua zdarma ZDE

* u č. 1 pak ve videu prosím ignorujte zmínku o poplatku 100 Kč, to byl první neomezený test, děkuji.


Hotovo? Gratuluji. Co dál?

Náhled obrazovky přehrávaných videí


Nároky na vybavení a připojení: 

Čím větší obrazovka, tím lepší ;-), když dáte do cesty další zařízení (sluchátka přes Bluetooth, z notebooku teprve do televize atd.), může se lehce rozhodit synchronizace obrazu a zvuku. Ideálně mít internet přímo v televizi nebo notebook připojený kabelem přímo k internetu nebo stabilní wifi... Ale cvičíte na telefonu, notebooku, se sluchátky... a jde to! ;-)

POZOR na prohlížeč: Explorer může v přehrávání stávkovat, Chrom je OK


Platbu lze provést kdykoli v týdnu nebo v moment cvičení buď kartou nebo přes PayPal účet. V obou případech musíte mít povolenou platbu v internetovém bankovnictví. 

Při kliku na jednu z variant neomezeného víkendu se vám objeví moje ilustrační fotka a pod ní zelené tlačítko "BUY" = koupit. Klikněte na něj. Prvně se musíte nejdříve zaregistrovat: SIGN UP = registrace, FULL NAME = vaše jméno, PASSWORD = vyberte si heslo (min. 8 znaků), REPEAT = heslo znovu a odsouhlasit podmínky. Pak už jen "Přihlásit" = Login. 

Po úhradě vám video začne automaticky hrát, ale můžete se sem pak vrátit kdykoli jindy ;-). 

Nezapomeňte si zvýšit hlasitost a vedle ní je bílý obdélníček FULLSCREEN pro zobrazení přes celou obrazovku. 

Tzv. Neomezený "víkend" na měsíc je nastaven jako předplatné, tedy že se platba za měsíc automaticky dle zadaných platebních údajů provede sama znovu! Předplatné můžete zrušit, viz Potvrzení ve vašem e-mailu (a překlad zde dole) - zapamatujte si (zapište si) přihlašovací údaje - e-mail a heslo, co jste zadali... nebo pošlete na e-mail: helpdesk@inplayer.com přibližně tento mail "Please cancel my subscription, thank you", stačí to, vyzkoušeno... Pak si nezapomeňte znovu vybrat! ;-) 

Na závěr jedna slušňácká poznámka: Záznamy pořizuji na druhou externí kameru většinou při živém vysílání, takže se omlouvám, že vám většinou nekoukám do oka, protože koukám do oka těm, co jsou těsně vedle právě v přímém přenosu. 

Věřím, že je tahle možnost pro vás motivující a že vám navzdory době on-line Zumba® se mnou prospěje jak na těle, tak na duchu... Mně s vámi určitě.

A TEĎ UŽ JEN S CHUTÍ DO TOHO!

Díky za Vaši přízeň, Markéta 

Nestyď se zeptat:

Z vašich reakcí... 

Petra 

Pracující matka tří dětí a milující manželka

"Ahoj, jsi uzasna, ze nas motivujes a "nutis" dal makat :-). Uz odpocitavam minuty, kdy to tady vsechno "vypnu" a pujdu si zas "hodit buckem" :-).

Eva K.

Zdravotní sestřička

„Přišla jsem z práce, vyndala nákup a nahodila podprdu, zumba triko a ponožky (ve 4. patře boty nelze - třese se barák) a vlítla na to :-). Skvělá hodina! Zvuk, obraz, úsměv. Děkuji moc - do zítra se válím na gauči :-D.“

Miluše 


"Teď už nejsem vůbec shnilá, hopsala jsem jako divá! Dokonalé! Moc děkuji!" ...

"Markéto děkuji, vyléčila jste mi bolest hlavy! Bylo to super, veselé a skotačivé! Nová je krásná! Hezký večer." ...

"Nej nej nej nej nej nej nej nej písničky, prostě boží! děkuji, Markéto, hezký večer."

Katka 


"Úžasný, báječný! Super a moooc děkuju. Malej se mnou cvičil :-). Dneska jste mi udelala krasnej den, endorfinu mraky. Těším se moc na příště. Pokračujte!!

Barča

Už ne studentka

"Ahoj, super super nejvíc super. Jsi báječná...připojila se i mamka. Tebe jsem měla na TV a s mamkou videochat na telefonu a cvičila i Nela... děkujeme moc"

Radka

Dotaz z fc

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak na ty Vaše on-line lekce. Na zumbu chodím už nějaký ten rok ale teď je bohužel fitko u nás už dlooouho zavřené. Ale Vaše příspěvky se mi strašně libi, jsou plné energie a radosti. Rada bych s Vámi začala cvičit alespoň takhle on-line. Moc dekuji

Zpět nahoru?