Radost z pohybu v každém věku i formě!

Co je Zumba®?

Zumba®  je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tance jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, orientální tance a spoustu dalších... Principem je zábavné a jednoduché cvičení. Sexy a energické latino rytmy vytváří party atmosféru, která vás strhne. Je to cvičení, které Vám zaručeně zvedne náladu.

Choreografie spojuje pomalé a rychlé prvky na principu intervalového tréningu s cílem spálit tuky, vyformovat a posílit celé tělo. Zaměřuje se na svalové partie jako hýždě, dolní a horní končetiny a bříško a ten nejdůležitější sval těla, vaše srdce!

Kombinace latiny a exotických rytmů vytváří skvělou party, na které vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá ve Vás skvělý pocit a dobrou náladu.

Více na www.zumba.com

Historie Zumba® fitness - nejlepší věci vznikají náhodou 

Když si známý tanečník, choreograf a fitness trenér celebrit Beto Perez zapomněl hudbu na lekci aerobiku, vytáhl z auta své oblíbené CD s latino hudbou a začal improvizovat. Cvičící byli nadšení a poptávka po jeho hodinách začla narůstat geometrickou řadou. V Kolumbii se stal tak populární, že si ho zpěvačka Shakira najala jako choreografa pro jedno ze svých alb.  

Po Betově příjezdu do USA v roce 2001 spolu s dvěma podnikately (Alberto Perlman a Alberto Aghion) vytvořil společnost Zumba®  fitness, založenou na

Betově filozofii „přinést do světa fitness zábavu" a začalo se nové šílenství, které uchvátilo milióny lidí na celém světě. 

Zumba se těší obrovskému úspěchu ve více jak 75 zemích celého světa, 5 miliónů lidí navštěvuje hodiny alespoň jedenkrát týdně... Proč? Protože je to ta nejlepší party jakou jste kdy zažili! 

 

Tajemství úspěchu Zumba® fitness

Zumba® je skvělá nejen pro vaše tělo, ale hlavně pro vaši mysl. Co třeba zapomenout na běžné problémy všedního dne a přijít vytancovat všechny starosti? Vysoká dávka endorfínů je zaručena!

Zábava...Je to pohyb, který budete chtít provozovat každý den a budete z něj mít radost. Přítomní se baví a nevnímají, že cvičí.

Jednoduchost...Můžete začít na jakékoli úrovni. Zumba® je určená pro všechny bez ohledu na věk, kondici, taneční či sportovní zkušenosti!

Efektivita...Princip intervalového tréninku maximalizuje výdej kalorií, spalování tuků a formování svalů.

Originalita...Hudba, kroky, pohyby, pocity, emoce...úplně něco jiného, než co jste doteď vyzkoušeli!  

Více na www.zumba.com

Kontakt

Markéta Nohejlová

marketa@zumba-obristvi.cz

čt:
Komunitní centrum Obříství (KD)
roh Školní a Sv. Čecha, Obříství
(vchod ze Školní ulice, "zadní" vchod)

út:
Malý (modrý) sál sport. haly
Na Chrupavce 422
Líbeznice

602 628 525

Bankovní spojení:
1128111193/0800

PayPal účet (Poslat platbu "komu"):
marketa.nohejlova@gmail.com

IBAN: CZ54 0800 0000 0011 2811 1193

IG: nohejlova.marketa

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode