Čí jsou tyto stránky?

Jmenuji se Markéta Nohejlová a pocházím z Prahy. Než jsme založili rodinu, prchli jsme s manželem do Polabí - přírodě, cyklistice a rybaření blíž. A dobře jsme udělali. 

Mám ráda jízdu na kole, brusle, lyže, les, moře a hory v létě i v zimě.

Zbožňuju jahody a pistáciovou zmrzlinu. Jsem obyčejný nadšenec, který miluje pohyb, především tanec, úsměv, relax a zábavu v jednom.

Zumbě jsem propadla okamžitě po první hodině! Od puberty jsem byla fanda džezgymnastiky a aerobiku, přes tři roky tanečních pro pokročilé a tři roky ve skupině moderního tance k současnému aerobiku a měla to štěstí docházet na všechny skvělé instruktory bývalého pražského Factory Pro (Vašek Krejčík, Vláďa Valouch, Jana Havrdová, Radek Vnenk...). Přes dnešní moderní formy fitness - belly dance, dance a step aerobik, spinning, pilates, flexi bar... jsem došla až k Zumba® Fitness...

Odborně školená instruktorka dětského aerobiku (FISAF 2009), absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor aerobiku se zaměřením na jízdu na stacionárních kolech (Spinning® ) (CESA 2003). Spolumajitelka fitcentra na Praze 5 (2003-4), instruktorka aerobiku, spinningu a v neposlední řadě Zumba® Fitness, ZumbAtomic®, resp. Zumba® Kids & Zumba® Kids jr. a Zumba® Gold (Zumba® Fitness, LLC 2010).