Zumba® Gold - stále aktivní

Zumba® Gold je jeden z licenčních programů Zumba® Fitness, určený především pro všechny, kteří si užívají aktivního stáří. Ale nejen starší ročníky mohou mít omezení pohybu např. díky bolesti zad, kolen, vyšší krevní tlak, hledají zotavení po operaci nebo po úrazu. 

Gold je vhodný pro všechny, kteří milují taneční hity, jsou mladí na duchu a hodlají si udržet fyzické a mentální zdraví co nejdéle. Lekce Zumba® Gold je bez poskoků a divokých pohybů. Choreografie je vždy velmi jednoduchá, pomalu ukáže základní kroky např. Salsy, Tanga, Merengue, Bellydance, Flamenca, Cumbia a dalších, s dostatkem času je pochopit a procvičit. Žádný krok není špatně!

Hodina je rozdělená do několika částí: 15 min rozcvičky, abychom pomalu zvýšili srdeční tep, následuje prostřední taneční část k udržení tepové frekvence a na závěr trénink nezbytné rovnováhy a rozšíření flexibility těla s protažením. Lekce většinou trvá 40-45 minut, přizpůsobí se přítomným klientkám.

Zumba® Gold v neposlední řadě vede ke snížení stresu a deprese, buduje sociální vazby, zlepšuje spánek a celkově zkvalitňuje život jako takový.

Je vhodná i pro začátečníky, stydlíny a těhotné maminky. 

Lekce připravuji ... a fakt se na ně těším!

Brzy na viděnou!

Zpět nahoru?