Radost z pohybu v každém věku i formě!

Čí jsou tyto stránky?

Jsem obyčejný nadšenec, který miluje pohyb, tanec, úsměv, relax a zábavu - v jednom!

Ke svým klientkám přistupuji vlídně, s pochopením, ale profesionálně. S vděčností, že svůj drahocenný čas a úsilí na sobě pracovat, věnují právě mně.

Loajalitu a věrnost klientek umím ocenit, a to nejen finančními benefity ze vstupného, ale i vynakládanou energií v hodinách, víkendovými a sezónními akcemi s věcnými dárky a v neposlední řadě zodpovědným přístupem ke spotřebě jejich času. 

A tím se kruh uzavírá - těším se z dalších věrných klientek :-).

Od puberty jsem fanda džesgymnastiky a aerobiku v jeho prazačátcích, přes tři roky tanečních pro pokročilé a tři roky ve skupině moderního tance k aerobiku u všech skvělých instruktorů bývalého pražského Factory Pro (Vašek Krejčík, Vláďa Valouch, Jana Havrdová, Radek Vnenk...) až po dnešní moderní formy fitness - dance a step aerobik, spinning, pilates, flexi bar...a Zumba Fitness...!

Odborně školená instruktorka dětského aerobiku (FISAF 2009), absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor aerobiku se zaměřením na jízdu na stacionárních kolech (Spinning) (CESA 2003). Spolumajitelka fitcentra na Praze 5 (2003-4), instruktorka aerobiku, spinningu a v neposlední řadě Zumba® Fitness a ZumbAtomic® (Zumba® Fitness, LLC 2010), resp. Zumba® Kids a Zumba® Kids jr.

 

Tuto stránku vlastní a prozuje Markéta Nohejlová, licencovaný člen organizace ZIN™ (Zumba Instructor Network). Můj profil ZIN najdete na webových stránkách www.zumba.com.

 

 

Kontakt

Markéta Nohejlová

marketa@zumba-obristvi.cz

čt:
Komunitní centrum Obříství (KD)
roh Školní a Sv. Čecha, Obříství
(vchod ze Školní ulice, "zadní" vchod)

út:
Malý (modrý) sál sport. haly
Na Chrupavce 422
Líbeznice

602 628 525

Bankovní spojení:
1128111193/0800

PayPal účet (Poslat platbu "komu"):
marketa.nohejlova@gmail.com

IBAN: CZ54 0800 0000 0011 2811 1193

IG: nohejlova.marketa

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode